HAKKIMIZDA

Kurumsal

Peri Kimya; kozmetik, otomotiv, mobilya, plastik, boya, mürekkep, tekstil, gıda, ambalaj gibi  örnek sektörlerde müşterilerinin ve diğer üreticilerin solvent bazlı hammadde ve yardımcı ara maddeler ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Aynı zamanda Mono Etilen Glikol (MEG), Dietilen Glikol (DEG), Ftalik Anhidrit (PA), İzo propil Alkol (IPA), SLES (Texapon), LABSA, Payet Kostik vb ürünlerde ithalat ve ihracat yetkilisidir. varil, IBC ve dökme (flexi ve tanker) ambalajlar ile Türkiye pazarında yerini almaktadır. Kurulan bölge bayilikleri/satıcı anlaşmaları ile sektörde hızlıca büyümeye devam etmektedir.


Güçlü lojistik altyapısıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan kimyasal ürünleri zamanında teslim ederek üretimlerini aksatmadan, dürüst bir tedarikçi olarak kimyasallar pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.


Depolama

Gümrüklü olarak kapalı ve açık alanlarda müşterilerimize sunduğumuz hizmetler: 

  • Tank depolama (sıvı depolama)
  • IBC depolama 
  • Paletli ürünler için depolama (varil, big bag, small bag vb)
  • Elleçleme 
  • Yükleme ve boşaltma

Kalite Politikamız

Kalitemizi her zaman ön planda tutarak, koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini esas almak, 
Kaliteli ürün– uygun fiyat politikasıyla hatasız verimli hizmet sunmak 
Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli çalışma ortamı sağlamak

Misyonumuz

 

Peri Kimya  olarak istek ve beklentilere uygun hareketle; bilgilerimizi, değerlerimizi ve iletişimimizi arttırmak suretiyle, sektörde sürekli gelişimi ile örnek bir kuruluş olarak, markalarımızı daima ileriye taşımak.

Vizyonumuz

 

Müşterilerimizin her zaman ilk seçeneği olmak için; dürüstlük, eşitlik, güven, doğruluk gibi kişisel değerlerimizden ödün vermeden, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul ederek, yurtiçi, yurtdışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle daima ileri hedefle, sürekli büyüyerek lider firma olarak devamlılığımızı sürdürmek.